Про проект

З SMAPL рекламодавці і автовласники заробляють багато

Додатковий дохід Стильні наліпки на авто Зручне додаток Рекламодавці отримують Дізнатися більше Створення дизайну рекламної компанії Вибір автомобілів для рекламної компанії Охоплення цільових районів міста Водії отримують Дізнатися більше

Як це працює?

Скачай додаток

Реєструйся та подавай заявку на участь в рекламних кампаніях

Розміщуй рекламні наклейки на авто

Додаток буде вважати твій дохід за кожен пройдений км!

screen2screen

Замовляєте рекламну кампанію в SMAPL

Власники авто подають заявки і наносять дизайнерські наклейки на автомобілі

Ви відстежуєте статус рекламної кампанії онлайн

Ваша реклама популярна і у всіх на виду!

Про історію SMAPL

SMAPL – унікальна мобільна платформа, призначена для представників великого, середнього і дрібного бізнесу, і власників авто. Бізнесмени отримують можливість створити яскраву і привабливу рекламу і розмістити на корпус авто, яке переміщається по місту, а водії – заробити на поїздці в будь-який район мегаполісу.
На відміну від інших рекламних носіїв – візуальних оголошення, розміщені на корпусі автомобіля, мають більшу аудиторію за рахунок того, що вони постійно миготять на вулицях міста. І при цьому рекламодавець зможе визначити маршрут прямування авто, влаштувати квест або розробити додаткову задачу, щоб збільшити конверсію. Запросити інформацію про пройдений кілометраж можна в додатку всього в один клік.
Приносити прибуток SMAPL і водіям: тепер будь-яка поїздка по місту з друзями, колегами, знайомими перетвориться для вас в шанс отримати приємний грошовий бонус.
Ми запустили SMAPL зовсім недавно, і сподіваємося, що він буде тепло прийнятий аудиторією, а попереду у нас – грандіозні плани по розширенню зони покриття додатки і розробці вигідних пропозиції для кожного передплатника!

Залишилися питання?

Напиши нам!